پروتز دندان در اصفهان | بهترین قیمت پروتز دندان در سال 99

احتمالا شنیده باشید که دوستانتان در مورد پروتز دندان در اصفهان ( مرکز پروتز دندانی ) صحبت می کنند. شاید برای شما هم این سوالات ایجاد شده باشد که پروتز دندان در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟  بهترین خدمات پروتز دندان  در سال 99 را کدام مطب دندانپزشکی ارائه می دهد؟  در این مقاله اختصاصی به بررسی انواع مزایای پروتز دندان در اصفهان میپردازیم.  همچنین یک متخصص پروتز در اصفهان در زمینه درمان مشکلات پروتز دندان در اصفهان را به شما عزیزان و همراهان وبسایت دکتر دشتی معرفی خواهیم کرد. پس لطفا تا آخر این مقاله تخصصی , با ما همراه باشید.

متخصص پروتز دندان میشه معرفی کنید ؟

اگر به دنبال بهترین و مجهزترین مرکز پروتز دندان در اصفهان هستید, ما به شما کلینک تخصصی دکتر عطاالله دشتی , جراح دندانپزشک در اصفهان را پیشنهاد میکنیم. دکتر دشتی با سابقه درخشان بیش از 20 سال در زمینه دندانپزشکی  ,  تمامی خدمات تخصصی مرتبط با پروتز دندان را انجام میدهد.

قیمت پروتز دندان در اصفهان چقدر است ؟

هزینه پروتز دندان در اصفهان به صرفه تر و پایین تر از قیمت پروتز دندان در تهران و مشهد و شیراز هست و طبیعتا رضایت بیشتری در میان علاقه مندان به خدمات پروتز در اصفهان را مشاهده میکنیم.  نتیجه قابل توجه و خوبی که مراجعین عزیزمان در شهر اصفهان داشتند نشانگر این موضوع هست که از نظر علاقه مندان به یک پروتز دندان در اصفهان , داشتن تخصص در این امر و همچنین هزینه معقول و به صرفه توسط کلینیک دندانپزشکی اصفهان ,جزو  فاکتور های اساسی محسوب میشود. برای اطلاع از آخرین نرخ قیمت خدمات پروتز دندان در اصفهان , با کلینیک تخصصی دکتر عطالله دشتی لطفا تماس بگیرید. مشاورین مجرب این مرکز فوق تخصصی دندانپزشکی در اصفهان به شما کمک میکنند که بهترین تجربه را از خدمات ما داشته باشید.

پروتز دندان در اصفهان

پروتزها، همچنین به عنوان پروتز های دندانی شناخته می‌شوند که محلی در دندانپزشکی است که با دندان های از دست رفته یا دارای کمبود سر و کار دارد. ما عملکرد و ظاهری زیبایی دندان های شما و همچنین کیفیت زندگی شما را بهبود می‌بخشیم. با گفتن این که منظور ما فقط زیبایی شما نیست بلکه سلامتی شما هم مد نظر ماست.
ما پروتز ها را به بخش هایی تقسیم بندی کرده‌ایم:
-پروتز های ثابت (تاج ها، پل ها)
-پروتز های متحرک (پروتز های کامل یا تکمیل کننده، بخش های دندانپزشکی، پروتز های کاشتنی)
پروتز های ثابت
تاج ها
تاج یک کلاهک شکل دندان است که روی دندان طبیعی قرار می‌گیرد. تاج ها روی دندان آسیب دیده یا پوسیده قرار می‌گیرد. یک دندان برای ساخت اتاقک تاج ثابت می‌شود. ما به شما تاج هایی را که دارای کیفیت بالایی هستند و به صورت همزمان هم عملکردی هستند و هم زیبا.
وقتی تاج ها قرار داده می‌شوند، ما آنها را برای طبیعی به نظر رسیدن شکل می‌دهیم.
سه نوع مختلف تاج:
-سرامیک ذوب شده روی فلز
-سرامیک ذوب شده روی تیتانیوم
-سرامیک ذوب شده روی سیرک
Zirconia
سرامیک های zircon جای خاصی را در بین موادی با هر جنبه‌ای گرفته‌اند. درمان شدن با سیستم CAD/CAM امروزه به عنوان فلز های کاملی در نظر گرفته می‌شوند. لغت فولاد سرامیکی خواص مکانیکی خارق العاده‌ای را دارند:
-پایداری خارق العاده
-قدرت در مقابل شکستن
-همراه با دوام بالا
تیتانیوم
تیتانیوم توسط سیستم CAD/CAM درمان می‌شود که ارائه دهنده‌ی مواد درجه یک و خارق العاده‌ای در پروتز های ثابت است، مخصوصا برای تاج های دندانی و پایه های پل که مشخصات زیر را داراست:
-مواد بدون حساسیت (بدون تحریک، بعد از استفاده بیش از یک دهه، حتی یک مورد احتمال ابتلا به آلرژی ثبت نشده است)
-واکنش دفاعی (دفاع عالی و محافظت از تاج یا پل دندان در برابر صدمات شیمیایی غذاهای ترش یا شیرین، به وسیله مایعات مخرب بدن)
-قابل قبول (بسیار محکم، سبک وزن، بدون مزه)
-زیبایی عالی
با این تکنولوژی مدرن دندانپزشکی به نام CAD/CAM که برای کار پروتز قرار داده می‌شود، ما می‌توانیم لبخندی زیبا را برایشما فراهم آوریم. بنابریان، با همکاری با دندانپزشک او یک برنامه خواهد چید که بر اساس مطلوبات اوست، و تکنولوژی این را برای کامل شدن روند دیجیتالی شدن تکمیل می‌کند. بیمارهمراه با دندانپزشک اندازه، موقعیت، رنگ و ظاهر خود را تعیین می‌کند.
پل ها
یک پل دندانی نوعی تاج است که برای پوشش فضای خالی بین دو دندان استفاده می‌شود. یک پل از دو تاج برای دندان های روی هر طرف شکاف ساخته شده است. ساده ترین و متداول ترین نوع پل، یک پل کاشتنی سه دندانی است. اگر مایل به پر کردن فضای بین دو دندان نباشیم، احتمال زیادی دارد که دندان ها شروع به حرکت و نزدیک شدن به هم کنند تا محل مناسب را اشغال کرده و باعث توسعه پارادنتوز می‌شوند.
پروتز های متحرک
دندان گذاری
وقتی بیمار تعداد زیادی دندان را از دست می‌دهد یکی از ساده ترین راه ها برا او پروتز های دندانی است. امروزه با پروتز های دندانی به دست آوردن ظاهر زیبا و عملکردی ممکن شده است. در اینجا انواع زیادی از پروتز های متحرک شامل دندان گذاری یک بخش و دندان گذاری کامل است. دندان گذاری یک بخش برای وقتی است که بیمار تعداد کمی دندان از دست داده و پروتز ها بین دندان های طبیعی موجود قرار می‌گیرند.
دندان گذاری کامل
وقتی استفاده می‌شود که همه‌ی دندان ها از دست رفته باشند. آنها به عنوان راه حلی اقتصادی برای ترمیم فک بدون دندان پیشنهاد می‌شوند، وقتی که ایمپلنت ها گزینه‌ی مناسبی نیستند. پایه از آکریلیک ساخته شده و دندان می‌تواند از سرامیک یا آکریلیک ساخته شود. وقتی بیمار منتظر دندان های کامل خود است، یک مدل موقت دریافت خواهد کرد.
ایمپلنت حفظ کننده دندان گذاری
ایمپلنت حفظ کننده دندان در محل ریشه دندان های باقی مانده شما یا ایمپلنت های دندانی که قبلا نصب شده‌اند، قرار می‌گیرند. دندان کاشته شده توسط اتصالات دندانی که حفظ کننده قدرت مطلوب شما است، نگه داشته می‌شوند.
خصوصیت عالی دندان کاشته شده این است که آنها قابلیت درآوردن و تمیز کردن را برای حفظ بهداشت مناسب دندان را دارند. در حالی که با کاشتن دندان های مصنوعی شما هم برای خوردن و حرف زدن احساسی عالی خواهید داشت.
مرجع:
https://www.dcd.hr/en/dentistry/dental-prosthetic