بهترین جراح دندانپزشک عمومی اصفهان | دندان پزشک جراح خوب

این مقاله تخصصی در مورد بهترین جراح دندانپزشک عمومی اصفهان ( دندان پزشک جراح خوب اصفهان ) نوشته شده است. شاید برای شما هم این سوالات ایجاد شده باشد که بهترین دندانپزشک عمومی اصفهان کیست ؟  پس لطفا تا آخر این مقاله تخصصی , با ما همراه باشید.

بهترین جراح دندانپزشک عمومی اصفهان

اگر به دنبال بهترین جراح دندانپزشک عمومی اصفهان هستید, ما به شما کلینک تخصصی دکتر دشتی را پیشنهاد میکنیم. دکتر دشتی دارای سابقه درخشان بیش از 20 سال در زمینه خدمات تخصصی دندانپزشکی می باشد  .

جراح دندانپزشکی عمومی

روزی خواهد آمد که دندانپزشک به شما اطلاع خواهد داد که برای حل مشکلی که در دهان خود تجربه کرده‌اید نیاز به جراحی دارید.
کشیدن دندان
یک جراحی رایج دندان کشیدن دندان است، که معمولا برای حل بیماری، ضربه، یا در هم رفتگی دندان ها ضروری است. دندان ها که از بالای خط لثه قابل مشاهده هستند به راحتی با انبر قابل کشیدن است. شما ممکن است وقتی برای کشیدن دندان نیاز به بریدن داشته باشید، تحت عمل جراحی قرار بگیرید. جراحی های کشیدن معمولا نیاز به بخیه هایی برای بستن زخم دارند. دندان عقل می‌تواند به سختی کشیده شود، و اغلب با زمان و با جراحی کشیده می‌شوند، آ«ها ممکن است به صورت نصفه رشد کنند یا اینکه ضربه بخورند.

متخصص پروتز

تخصص پروتز می‌توان شامل محدوده‌ی زیبایی شناسی شود، که شامل شکل گیری دوباره دندان برای پذیرش تاج، روکش یا پل، و کاشت دندان با جراحی ایمپلنت برای نصب دندان مصنوعی است.

آماده سازی برای جراحی

اگر شما با هر شکل از جراحی دهانی مواجه شدید، اندازه های زیادی هست که شما می‌توانید نسبت به آماده شدن برای فرا رسیدن زمان مورد نظر مطمئن شوید. دندانپزشک شما را به یک متخصص دندان در زمینه‌ی جراحی مورد نیاز، ارجاع می‌دهد.در حین مشاوره شما با متخصص، آنها همچنین ممکن است عکس هایی با اشعه X نیز از دهان و سر شما بگیرند تا به طرز دقیق مشخص شود که به چه چیزی نیاز دارید. آنها سابقه پزشکی شما را بازبینی می‌کنند، و این برای اشاره به داروهایی که نیاز دارید و شامل محصولات بدون نسخه مانند ویتامین ها و مکمل ها می‌شوند نیز مهم است. بسته به عمل برنامه ریزی شده و سوابق پزشکی شما، متخصص سلامت دهانی شما ممکن است آنتی بیوتیک های پیشگیری کننده را برایتان تهیه کند.

روز جراحی

در روز جراحی، اگر شما انتظار بی حسی را دارید، باید هشت ساعت قبل از عمل از خوردن و نوشیدن خودداری نمایید. بیمارانی با شرایط مزمن مانند دیابت و فشار خون، برای پیچیدگی های مربوط به جراحی که شما تحت آن قرار دارید، در حین عمل مورد نظارت قرار خواهید گرفت. برخی عمل ها نیاز به بستری شدن طولانی تری نسبت به بقیه دارند. برای مثال، جراحی فک ممکن است نیاز به دو تا چهار روز ماندن در بیمارستان دارد. برای جراحی کشیدن دندان عقل، شما باید قادر به ترک مطب دندانپزشکی در همان روز باشید.
ریکاوری بعد از عمل
هر نوع جراحی دهانی نیاز به دوره درمان دارد، در طی هر کدام ممکن است شما را از انواع خاص یا ثابتی از غذا ها یا روش های تغذیه منع کنند. برای عمل جراحی کشیدن دندان به نظر می‌رسد تنها نیاز به تعدادی قرص بدون نسخه است، درحالی که بیمارانی با جراحی فک ممکن است نیاز به مسکن های قوی تری داشته باشند که با نسخه تهیه می‌شوند. در طول دوره ریکاوری، این مهم است تا دستورالعمل های جراح دهانی را دنبال کنید، و در صورت وجود هر سوال یا نگرانی با دندانپزشک خود در ارتباط باشید. وقتی یک عفونت دهانی رخ داد صبر نکنید تا عفونت پیشرفت کند یا پیچیدگی رخ دهد. خیلی زود با دندانپزشک خود تماس بگیرید و هر چیز معمولی را هم به او بگویید.
مرجع